Zapraszamy do Nowego Targu

O Nowym Targu, a szczególnie o jego okolicach można napisać wiele, ale najlepiej przyjechać tu osobiście i zobaczyć to wszystko na własne oczy.


Sztuka to nasza pasja

Zapraszamy do kontaktu: 608 693 706

Nasz obiekt w odpowiedzi na koronawirusa (COVID19) stara się zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne.

BLOG

11 luty 2022

Nowy Targ to niewielkie, malownicze miasto z 670-letnią historią, będące historyczną stolicą Podhala. Stanowi świetną bazę wypadową w Pieniny, Tatry, na Babią Górę czy Gorce. Miasteczko słynie z jarmarków i tradycyjnego rzemiosła kuśnierskiego. To niejedyne atrakcje, jakie czekają na Ciebie w tym miejscu. Jeśli lubisz adrenalinę i chcesz spędzić czas aktywnie, robiąc rzeczy, które u innych wywołują gęsią skórkę, Nowy Targ ma dla Ciebie kilka propozycji. Zobacz zatem nietuzinkowe pomysły na aktywne rozrywki w Nowym Targu.

Ekstremalne formy spędzenia czasu Nowy Targ – skoki spadochronowe

Na osoby, które nie boją się próbowania nowych rzeczy i które chcą przeżyć niesamowitą przygodę, czekają skoki na spadochronie. Na lotnisku w Nowym Targu mieści się Szkoła Spadochronowa „Skoczek”. To miejsce, w którym możesz nauczyć się skakać ze spadochronem. Skydiving z wysokości 4000 metrów zapewnia niezwykłe odczucia, a wyjątkowe położenie obiektu gwarantuje również piękne, tatrzańskie widoki podczas skoku. Ogromna dawka adrenaliny, radość i możliwość zobaczenia Ziemi z lotu ptaka to coś, co zapamiętasz do końca życia. Możesz wykonać skok samodzielnie lub w tandemie. Skoki spadochronowe to pełna pozytywnych emocji i niezwykłych wrażeń przygoda. Kto wie, czy nie będziesz chciał jej powtarzać regularnie?

Aktywne formy - Loty szybowcem

Loty szybowcem

Ośrodek „Skoczek” to miejsce, w którym spełnisz swe marzenie o lataniu. Poza skokami spadochronowymi firma oferuje również możliwość lotu szybowcem. Szybowiec z instruktorem i pasażerem (czyli Tobą!) w środku startuje dzięki tzw. wyciągarce. Po wzniesieniu się na wysokość kilkuset metrów maszyna wykorzystuje prądy powietrzne do unoszenia się w przestworzach. To niesamowita rozrywka, zapewniająca wyjątkowe doznania. Dla odważnych przewidziano możliwość przejęcia sterów.

Spływ kajakiem po Dunajcu

Żądni przygód wielbiciele wody (ale nie tylko!) będą zachwyceni spływem kajakowym po Dunajcu. Dziki nurt rzeki z pewnością dostarczy odpowiedniej dawki adrenaliny jeszcze na wiele godzin po pokonaniu trasy. Spływ świetne połączenie sportu, zabawy i dużej dawki emocji. Tego typu rozrywka cieszy się dużą popularnością zwłaszcza latem, ale sezon na spływ trwa już od kwietnia! Można udać się na wyprawę samemu bądź z przyjaciółmi – w każdej z tej opcji na pewno nie zabraknie wrażeń. Przy okazji będziesz mógł podziwiać piękną przyrodę, rozkoszować się zapachem lasu i wody.

Park Trampolin w Nowym Targu

Wymieniając aktywne rozrywki w Nowym Targu, nie sposób zapomnieć o nowotarskim Parku Trampolin. W Jump Planet grawitacja nie istnieje! W miejscu tym poczujesz się lekko jak nigdy, będziesz się świetnie bawić, a dodatkowo zgubisz trochę kalorii. Wizyta w Parku Trampolin to polecana rozrywka dla całej rodziny. W obiekcie znajdują się specjalne strefy przeznaczone dla dzieci, ale również na młodzież i dorosłych czekają tu specjalne atrakcje.

Jeśli interesują Cię oryginalne, a nawet ekstremalne pomysły na spędzenie czasu, Nowy Targ zapewnia szeroki wybór rozrywek. Skoki spadochronowe, jazda na quadzie, lot szybowcem czy wizyta w parku trampolin – wybierz aktywność dla siebie i ciesz się przyjemnie spędzonym dniem.Polecamy Pokój 2-osobowy


Szybki kontakt
Pokoje Gościnne "U Anny"
ul. Ogrodowa 108
34-400 Nowy Targ

Kom: 608 693 706
Tel: 18 266 40 69
E-mail: biuro@uannynowytarg.pl

Zobacz galerię obrazów

Galeria zdjęć obrazów ciekawych artystów, które Goście mogą obejrzeć odwiedzając Pokoje Gościnne "u Anny".