Zapraszamy do Nowego Targu
O Nowym Targu, a szczególnie o jego okolicach można napisać wiele, ale najlepiej przyjechać tu osobiście i zobaczyć to wszystko na własne oczy.

Sztuka to nasza pasja

Nasze kwatery w Nowym Targu

Nowy Targ noclegi centrum.  To jeden z głównych ośrodków turystycznych na Podhalu.  Doskonała baza wypadowa w Gorce.  Tatry, Pienniny, Babia Góra. To wszystko urokliwe miejsca. Będąc w Nowym Targu możesz planować fantastyczne wypady w góry.  Pokoje gościnne "U Anny" znajdują sie w bliskiej odległości od centrum (500m)

Nowy Targ i okolice to bardzo atrakcyjne ścieżki rowerowe ( posiadamy dla naszych Gości rowery do wypożyczenia)   Jeździmy na rowerach, więc  mamy przetestowane liczne trasy :) Naprawdę jest w czym wybierać.
Lotniko sportowe, które znajduje się w pobliżu. Liczne imprezy, które tam się odbywają.  Szybowce, skoki spadochronowe, loty widokowe. Osobiście polecam skoki spadochronowe :)  Fantastyczna sprawa.


W pobliżu Pływalnia Miejska (fajna sprawa)
Termy Podhalańskie znajdują sie w odległości ok. 5 km. od obiektu.
Zimą w Nowym Targu możemy uprawiać narciarstwo ( biegi, zjazd)  W centrum miasta zawsze doskonale przygotowane lodowisko. Do Białki można pojechać na narty. Jest zdecydowanie bliżej niż z Zakopanego.  Bukowina, Białka w zasadzie w zasięgu ręki.

Wspaniały pełen zieleni park, gdzie można pospacerować i odpocząć. W parku znajduje się bardzo przyjazny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Kwatery Nowy Targ w weekendy, dla studentów zaocznych i wieczorowych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.
Kwatery, które można u nas wynająć  są czyste, pachnące i dobrze wyposażone. Pomimo tego, że lokalizacja naszych kwater jest blisko centrum, jest u nas cicho i spokojnie.Żeby to wszystko zobaczyć i przeżyć, zapraszamy do skorzystania z noclegów w naszych pokojach przy ulicy Ogrodowej w Nowym Targu.


Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy.  Zapraszamy.
Polecamy Pokój 2-osobowy


Szybki kontakt Pokoje Gościnne "U Anny"
ul. Ogrodowa 108
34-400 Nowy Targ

Kom: 608 693 706
Tel: 18 266 40 69
E-mail: biuro@uannynowytarg.pl

Zobacz galerię obrazów

Galeria zdjęć obrazów ciekawych artystów, które Goście mogą obejrzeć odwiedzając Pokoje Gościnne "u Anny".