Zapraszamy do Nowego Targu
O Nowym Targu, a szczególnie o jego okolicach można napisać wiele, ale najlepiej przyjechać tu osobiście i zobaczyć to wszystko na własne oczy.

Sztuka to nasza pasja

GALERIA

Pokoje u nas są czyste, jasne dobrze wyposażone i przytulne. Serdecznie zapraszamy !
Kilka naszych pokoi posiada balkony z widokiem na Tatry.
Do dyspozycji naszych Gości, kilka rowerów. W okolicach Nowego Targu, są fantastyczne ścieżki rowerowe. Zapraszamy.
Pokój dwuosobowy z balkonem i pięknym widokiem na Tatry. Na ścianach ciekawe obrazy. Oczywiście łazienka, bezprzewodowy internet i telewizja. Zapraszamy serdecznie na odpoczynek.
Na ścianach obrazy kobiet w czarno- czerwonych barwach. Natomiast na suficie piękna lampa z liny jutowej. Pokój wygodny z balkonem. Z balkonu widok na Tatry. Pokój bardzo lubiany przez naszych Gości. Zapraszamy.
Klimatyczny pokoik, który może być pokojem dla pary, jak również dla jednej osoby. W pokoju znajduje się łazienka. Obok pokoju dobrze wyposażony aneks kuchenny. Telewizja, internet. Ścianę zdobi obraz, namalowany przez Panią Aleksandrę Kaletę. Zapraszamy.
Jeżeli lubicie połączenie kolorów biały i czarny, to właśnie w tych kolorach jest nasza łazienka. Nad lustrem kinkiety, zrobione z liny jutowej (pomalowanej na czarno) Przyjemna, doskonale wyposażona. Zapraszamy.
Pokój z widokiem na góry. W jasnych barwach, przytulny. Na suficie ciekawa lampa, wykonana z liny jutowej. W pokoju łazienka, telewizja, sprawnie działający internet. Wygodny fotel do odpoczynku. Ścianę zdobią piękne pastele, Pani Beaty Zalot. Zapraszamy.
Wygodne łóżko, wygodny fotel. Na ścianie piękne pastele Pani Beaty Zalot. Spokój, cisza, dobra książka i odpoczywamy :) Zapraszamy.
Pokój dla trzech osób. Dobrze wyposażony z wygodnymi łóżkami. Z dużą przestronną łazienką. Telewizja, internet. Za oknem widok na mój ładny ogródek :) Zapraszamy.
 Cisza spokój. Ja upiekę kaloryczne ciacho i można oddać się czytelnictwu :)  Zapraszamy.
Obszerna, wygodna i jasna łazienka z dużym oknem. Znajduje się w pokoju, który przewidziany jest dla trzech osób. Zapraszamy.
W porze letniej i wiosennej, zbieram dla moich Gości bukiety z polnych traw i kwiatów. Jesienią cudne kolorowe liście, a zimą wyszukuję jakieś zielone iglaki :)
Do dyspozycji naszych Gości, kilka rowerów. Zapraszamy.
Nasz dom nocą jest oświetlony. Jest również monitorowany, a więc bezpieczny. Zapraszamy serdecznie.
Ogródek przed domem. Staramy się, żeby był piękny. Żeby podobał się naszym Gościom. Zapraszamy na odpoczynek :)

Polecamy Pokój 2-osobowy


Szybki kontakt Pokoje Gościnne "U Anny"
ul. Ogrodowa 108
34-400 Nowy Targ

Kom: 608 693 706
Tel: 18 266 40 69
E-mail: biuro@uannynowytarg.pl

Zobacz galerię obrazów

Galeria zdjęć obrazów ciekawych artystów, które Goście mogą obejrzeć odwiedzając Pokoje Gościnne "u Anny".