Zapraszamy do Nowego Targu

O Nowym Targu, a szczególnie o jego okolicach można napisać wiele, ale najlepiej przyjechać tu osobiście i zobaczyć to wszystko na własne oczy.


Sztuka to nasza pasja

Zapraszamy do kontaktu: 608 693 706

Nasz obiekt w odpowiedzi na koronawirusa (COVID19) stara się zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne.

BLOG

2 sierpień 2016
Tak jak obiecałam, opisałam dla Was piknik lotniczy, który co roku odbywa się w Nowym Targu. Może nie wiecie, ale wiele osób zaangażowanych w nowotarską imprezę, nocuje właśnie u mnie! Poznajcie kilkoro z nich i poczytajcie, co czeka nas w tym roku na Pikniku Lotniczym!!! Zapraszam tych, którzy kochają Nowy Targ, góry i mój dom, do czytania moich artykułów.
Nowotarski Piknik Lotniczy, organizowany przez Aeroklub Nowy Targ. To niewątpliwie jedna z najciekawszych imprez, będących absolutną atrakcją Nowego Targu. To impreza cykliczna, trwająca dwa dni mająca charakter imprezy plenerowej. Ludzie świetnie się na niej bawią i podziwiają na nowotarskim niebie, akrobacje lotnicze w wykonaniu najlepszych pilotów z Polski i Świata. Moim skromnym zdaniem to najciekawsza i najlepiej zorganizowana, tego typu impreza na Podhalu. Gromadzi ogromną liczbę publiczności od 13.000-15.000 tys. Żeby dostać się z mojego domu na lotnisko, wystarczy rower i w ciągu 10 minut jestem na miejscu. Spacerkiem potrzebujemy 15 minut. Warto, więc zdecydować się na noclegi w Nowym Targu właśnie w moich  Pokojach Gościnnych.  Zapraszam :)

Tegoroczny piknik odbędzie się w dniach 13 i 14 sierpnia 2016. Każdego roku, mam przyjemność gościć w moim domu pasjonatów tej imprezy. Pozwolę sobie przedstawić Panią Kasię Filipczak –pilot szybowcowy. Cudowna, piękna i absolutnie szalona dziewczyna, która jest związana z aeroklubem w Nowym Targu od 2005r.  Kochająca góry, górski klimat i oczywiście lotnisko w Nowym Targu i mam nadzieję, również mój dom :)


  
Kolejni Goście mojego domu, to Pani Kasia Czajkowska i jej rodzina.

     
 
W tym roku również będę miała przyjemność ich gościć. Na pewno będą uczestniczyć w imprezie na lotnisku.

Kolejny Gość to Maciej Czerwiński, przyjeżdża od kilku lat i fotografuje całość imprezy. Na swoim koncie ma fantastyczne  zdjęcia.

      

Takich Gości, którzy kochają Nowy Targ i atrakcje na terenie Nowego Targu i mam nadzieję, że mój dom również, mam więcej i więcej... Zastanawiałam się nad tym, czy pisać Wam o tym jakie były poprzednie pikniki lotnicze, czy może lepiej o tym,  co nas czeka w tym roku. Doszłam do wniosku, że skupię się na tym, co będzie. Zapowiada się bardzo interesująca impreza, widowiskowa i absolutnie ekstremalna. W tym roku z tego co wiem, główną atrakcją będzie grupa akrobacyjna z Wielkiej Brytanii Twister Aerobatics. To najbardziej popularna formacja w Europie. Słynie z fantastycznych nocnych pokazów. Samoloty będą oświetlone i po zmroku z użyciem pirotechniki zaprezentują nowotarskiej (i nie tylko) publiczności niezwykły pokaz swoich umiejętności. W powietrze wzbiją się ok. godz. 20.30 Czeskie siły powietrzne, również potwierdziły swoją obecność. Zaprezentują niezwykle widowiskową maszynę jaką jest Mi-24 pomalowaną w motyw biomechaniki. Grafika na ów śmigłowiec, została przygotowana na specjalne prestiżowe ćwiczenia NATO Tiger Meet. Biomechaniczny, futurystyczny tygrys. Tylko w Hiszpanii jak do tej pory, można było obejrzeć taką maszynę. Nowy Targ, będzie kolejnym miejscem, gdzie wyląduje Alien i zaprezentuje się nowotarskiej publiczności. Będzie na pewno atrakcją Nowego Targu i jedną z wielu atrakcji na Pikniku. Również na nowotarskim niebie będziemy mogli podziwiać jednego z najlepszych akrobatów świata. Będzie nim fantastyczny Zoltan Verez pochodzący z Węgier. Nie wymienię wszystkich atrakcji, które będą w tych dniach na niebie. Byłoby cudownie, jeżeli macie ochotę te atrakcje na nowotarskim niebie zobaczyć, gdybyście spakowali plecak i myk :) do Nowego Targu. Po drodze nocleg w przytulnych pokojach "U Anny" www.facebook.com/pokojeuanny Teraz powiem o tym, co podczas tego widowiska, będziemy mogli obejrzeć na ziemi. Otóż w sobotę w hangarze nowotarskiego aeroklubu, odbędzie się największy pokaz mody folk kraju POLKI FOLKI przygotowany przez projektantkę Anetę Larysę Knap. Będzie to Kolekcja Military& Folk. Polki Folki. Na pewno atrakcji nie zabraknie. Organizator planuje blisko 20 godzin pokazów lotniczych. Jeżeli ktoś będzie miał życzenie zobaczyć atrakcje Nowego Targu z lotu ptaka, to oczywiście będzie taka możliwość. Jeżeli natomiast ktoś będzie chciał po takiej imprezie, odpocząć i zjeść pyszne ciacho z sezonowymi owocami, to zapraszam do mojego domu (klinkij, aby zarezerwować pokój). Można również zajrzeć do mnie na facebook'a. Zapraszam Kochani do wspólnej zabawy! 

          

Zdecydowanie będzie się działo :) Kolejny niezwykły pokaz lotniczy, absolutnie fascynujące widowisko. Zawsze perfekcyjnie przygotowane. To wszystko dzieje się w Nowym Targu na naszym lotnisku, blisko mojego domu :)  VIII NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY. Niewątpliwie największa atrakcja Nowego Targu, jeżeli chodzi o taki rodzaj imprez.Kolejna taka impreza w 2017 r.  Zapraszamy!

Polecamy Pokój 2-osobowy


Szybki kontakt
Pokoje Gościnne "U Anny"
ul. Ogrodowa 108
34-400 Nowy Targ

Kom: 608 693 706
Tel: 18 266 40 69
E-mail: biuro@uannynowytarg.pl

Zobacz galerię obrazów

Galeria zdjęć obrazów ciekawych artystów, które Goście mogą obejrzeć odwiedzając Pokoje Gościnne "u Anny".