Zapraszamy do Nowego Targu

O Nowym Targu, a szczególnie o jego okolicach można napisać wiele, ale najlepiej przyjechać tu osobiście i zobaczyć to wszystko na własne oczy.


Sztuka to nasza pasja

Zapraszamy do kontaktu: 608 693 706

Nasz obiekt w odpowiedzi na koronawirusa (COVID19) stara się zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne.

Pokoje gościnne w Nowym Targu

Nowy Targ noclegi centrum. To jeden z głównych ośrodków turystycznych na Podhalu. Doskonała baza wypadowa w Gorce. Tatry, Pieniny, Babia Góra. To wszystko urokliwe miejsca. Będąc w Nowym Targu, możesz planować fantastyczne wypady w góry. Obiekt noclegowy "U Anny" znajduje się w bliskiej odległości od centrum (500m).

Nowy Targ i okolice to bardzo atrakcyjne ścieżki rowerowe ( posiadamy dla naszych Gości rowery do wypożyczenia). Jeździmy na rowerach, więc mamy przetestowane liczne trasy :) Naprawdę jest w czym wybierać.

Lotnisko sportowe, które znajduje się w pobliżu. Liczne imprezy, które tam się odbywają. Szybowce, skoki spadochronowe, loty widokowe. Osobiście polecam skoki spadochronowe :) Fantastyczna sprawa.

W pobliżu Pływalnia Miejska (fajna sprawa)


Termy Podhalańskie znajdują się w odległości ok. 5 km. od obiektu.
Zimą w Nowym Targu możemy uprawiać narciarstwo ( biegi, zjazd) W centrum miasta zawsze doskonale przygotowane lodowisko. Do Białki można pojechać na narty. Jest zdecydowanie bliżej niż z Zakopanego. Bukowina, Białka w zasadzie w zasięgu ręki.

Wspaniały pełen zieleni park, gdzie można pospacerować i odpocząć. W parku znajduje się bardzo przyjazny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Noclegi Nowy Targ w weekendy, dla studentów zaocznych i wieczorowych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

Cztery kąty, które można u nas wynająć są czyste, pachnące i dobrze wyposażone. Mimo tego, że lokalizacja naszego ośrodka jest blisko centrum, jest u nas cicho i spokojnie.

Żeby to wszystko zobaczyć i przeżyć, zapraszamy do skorzystania z naszych noclegów przy ulicy Ogrodowej w Nowym Targu.

Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy. Zapraszamy.
Polecamy Pokój 2-osobowy


Szybki kontakt
Pokoje Gościnne "U Anny"
ul. Ogrodowa 108
34-400 Nowy Targ

Kom: 608 693 706
Tel: 18 266 40 69
E-mail: biuro@uannynowytarg.pl

Zobacz galerię obrazów

Galeria zdjęć obrazów ciekawych artystów, które Goście mogą obejrzeć odwiedzając Pokoje Gościnne "u Anny".