Zapraszamy do Nowego Targu

O Nowym Targu, a szczególnie o jego okolicach można napisać wiele, ale najlepiej przyjechać tu osobiście i zobaczyć to wszystko na własne oczy.


Sztuka to nasza pasja

Zapraszamy do kontaktu: 608 693 706

Nasz obiekt w odpowiedzi na koronawirusa (COVID19) stara się zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne.

Zarezerwuj pokój
w pokojach gościnnych U Anny

Imię i nazwisko:*
Nr telefonu:*
E-mail:*
Data przyjazdu:*  
Data wyjazdu:*  
Pokój:*
Ilość osób dorosłych:*
Ilość dzieci:
Uwagi dodatkowe:
Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)

(Pola oznaczone * są wymagane)
Szanowni Państwo,
wypełniając obowiązek informacyjny określony w art. 13 rozporządzenia o ochronie danych nr 2016/679 (“GDPR”) w związku z przepisami Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które weszły w życie z dniem 25.05.2018, pragniemy poinformować, że:

1. Administratorem Państwa danych jest:

Pokoje gościnne „UAnny”
NIP: 7361156419, REGON:491876565
Kontakt:
ul. Ogrodowa 108, 34-400 Nowy Targ
biuro@uannynowytarg.pl
tel.: +48 608 693 706

2. Dane osobowe, którymi dysponujemy (imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu, adres pocztowy, PESEL, dokument potwierdzający tożsamość, numer rachunku bankowego) są wykorzystywane do informowania o prowadzonej działalności noclegowej i innych czynnościach związanych z działalnością Pokoi gościnnych „UAnny”

Dane te są odpowiednio chronione i nieudostępniane osobom trzecim.

3. Posiadanie danych osobowych jest również koniecznym wymogiem realizacji transakcji sprzedaży, wystawiania faktur (zgodne z wymogami działalności firmy i regulacjami prawnymi).

4. Zgoda na przetwarzanie danych może być wycofana w każdej chwili i skutkować będzie niezwłocznym usunięciem posiadanych przez nas danych. W tym celu należy poinformować nas o takiej decyzji mailowo na adres: biuro@biurouannynowytarg.pl
Brak wyraźnej informacji o cofnięciu zgody jest równoznaczny z akceptacją otrzymywanych  informacji o naszej działalności. Dane osobowe gromadzone podczas świadczenia przez nas usług.

5. Przetwarzanie przez nas danych osobowych wiąże się z posiadanym przez Państwa prawem dostępu do danych, sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawem do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawem do przenoszenia danych.

W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Mamy nadzieję, że nadal zechcą Państwo pozostać z nami w kontakcie.

Pokoje gościnne „UAnny”
Polecamy Pokój 2-osobowy


Szybki kontakt
Pokoje Gościnne "U Anny"
ul. Ogrodowa 108
34-400 Nowy Targ

Kom: 608 693 706
Tel: 18 266 40 69
E-mail: biuro@uannynowytarg.pl

Zobacz galerię obrazów

Galeria zdjęć obrazów ciekawych artystów, które Goście mogą obejrzeć odwiedzając Pokoje Gościnne "u Anny".